whatsapp İletişim Hattı +90 543 321 27 48

Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye ve Dünyanın dört bir yanına evlenecek olan çiftlerimiz için, el emeği davetiyelerimizi üretip, 11 yıldır gönderiyoruz.

Fabrikamız Hakkında

Fabrikamız Ankara ( Kazım karabekir caddesi Murat çarşısı 39/47 iskitler / Ankara )’ da bulunmaktadır

11
Yıllık deneyim
Davetiye Dünyası

Hemen Arayıp Davetiyelerimiz Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Davetiye Modelleri 2020 kataloğumuz her sene olduğu gibi Mart ayında yayınlanmıştır. Merkezi Ankara’da bulunan davetiye fabrikamızda 5 matbaa ustamız 3 davetiye tasarımcımız bulunmaktadır. Davetiye tasarımlarımız her sene düzenli olarak günümüzün modern akımlarından ve geçmişin klasik sanat akımlarından esinlenerek tasarlanmaktadır. Siparişlerini verdiğiniz günden itibaren yurt dışı için en geç 7 iş günü içerisinde yurt içi için en geç 4 iş gününde teslim edilmektedir. 2020 davetiye modellerini happy 2020 davetiye kataloğumuzda bulabilirsiniz. Ödemelerimizi Ankara içiyse kredi kartı, havale veya nakit olarak alıyoruz. Ankara dışı illerimize ve yurt dışı için havale yöntemi ile çalışıyoruz. Davetiye Modelleri 2020 yılında sade ve şık göze hitap eden bir anlatımla yayınlanmıştır. Düğün, nişan, sünnet düğünü, kurum açılışları vb. organizasyonlar için davetiye önemli bir ön hazırlık aşamasıdır. İnsanlar davetiye de organizasyonun hangi gün, saat kaçta, nerede ve ne için yapıldığının bilgisini bulabilir. Burada bize düşen görev de bu bilgiyi en etkili, güzel, şık şekilde nasıl hissettirmek olduğudur.

Günümüzde matbaa sektörünün gelişmesiyle davetiye tasarımı sektörü de gelişmiştir. Özel bıçaklar, süslemeli davetiyeler vs. Biz de gelişen teknoloji takip ederek sizlere daha iyi nasıl hizmet verebiliriz diye her geçen gün daha fazla düşünüyoruz. Günümüzün modern baskı makinelerini kullanıp, en iyi davetiye tasarımcılarıyla çalışıyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

Evlilik sürecinde çok fazla araştırma yaparak tercih ettiğim Happy Davetiye ' ye özenli çalışma, özenli takip süreci için teşekkür ederim . Kendilerine ani gelişen kına tarihim ile ekstra zahmet vermiş olmama rağmen çok güzel bir şekilde ilgilenip bana harika kaliteye sahip davetiyelerimi gönderdiler. Kalitesini gördüğümde farklarını bizzat anlamış oldum . Elinize,emeğinize sağlık.

Derya Özaydın

gerçekten işlerinde çok iyiler. Sefa Bey'e ilgisinden ve yardımseverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Esra Dalkılıç
İzmir

İnternet alışverişi diye korkarak yanaştık ancak sayfayı incelediğimizde rahatlıkla siparişimizi verdik. Ve çokta memnun kaldık ☺️ Davetiyelerimiz çok güzeldi ve gerçekten kaliteli👍🏻 Nişan ile başladık kına-düğün davetiyelerimizde buradan olacak 💐 Ellerinize sağlık 😊

Ebru polat
Niğde

mesaj atıyorsunuz heman cevap geliyor. Kaliteli bir işletmenin temel kuralı hızlı iletişim ve güvendir bana göre. İrtibata geçtiğimiz gibi çok özenli davrandılar ve davetiyelerim çok kaliteli geldi teşekkürler.

Melike altınbaş
Ankara