whatsapp İletişim Hattı +90 543 321 27 48

Happy 2020

Düğün davetiyesi evlenecek çiftlerin sevdiklerine ilettikleri beraberliklerinin ilk habercisidir. Saklanabilir olması yıllar sonra bile anıların hatırlanmasını sağlayacağından davetiyeler düğünlerin en önemli unsurlarındandır. Birbirinden güzel davetiyeler arasından seçim yaparken nasıl hazırlanması gerektiğini bilmeniz ve hazırlanırken uyulması gereken adımları takip etmeniz sizin için faydalı olacak ve kolaylık sağlayacaktır. Düğün davetiyesi seçerken öncelikle çiftlerin tarzına ve hayallerine göre istekleri göz önüne alınmalıdır. Bu güzel olayın önemini yansıtırken aynı zamanda düğün konseptini yansıtan küçük ipuçları davetiyede yer alabilir. Uygun Fiyat Davetiye konusunda bizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Bir çok kişinin ilk bakışta dikkatını davetiyenin tasarımı çekecektir. Fakat sadece tasarıma bakarak karar vermek hem doğru değil hemde bir çok çeşit arasından karar vermeyi zorlaştırır.Davetiye seçiminde karşınıza farklı tarzlarda bir sürü davetiye çıkacaktır. Bu kadar çok çeşit arasından size uygun en doğru davetiyeye karar vermek için her faktörü tek tek göz önüne alarak belirlemekte fayda vardır. Doğru davetiye seçiminde modele karar verdikten sonra davetiyede yer alacak metnin biçimi, düğünün yapıldığı mevsim, kullanılacak renkler, desenler, aksesuarlar ve davetiye kağıdının türü en belirleyici etkenler arasındadır.Uygun Fiyat Davetiye konusunda bizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Bu faktörlere karar verdikten sonra bir çok seçenek olmasına rağmen davetiye seçimi kolaylıkla belirlenebilecektir. düğünün yapıldığı mevsim, kullanılacak renkler, desenler,aksesuarlar ve davetiye kağıdının türü en belirleyici etkenler arasındadır. Uygun Fiyat Davetiye konusunda bizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Klasik Konsept Davetiye Çeşitlerimiz İçin Tıklayınız

Nişan Davetiyesi sözleri için tıklayınız.